O nas

Otrzymaliśmy wyróżnienie w rankingu Diamenty Forbesa 2024.

 

Historia

Firma PAXER działa w Olsztynie od 25 czerwca 1991 roku. Pierwsza siedziba firmy znajdowała się przy ulicy Knosały i miała powierzchnię 150 m².

Dziś jesteśmy dynamicznie rozwijającą się, polską firmą, największą hurtownią artykułów biurowo – szkolnych w północno-wschodniej Polsce. W stałej ofercie posiadamy ponad 15 000 produktów znanych i cenionych producentów i dystrybutorów. Zatrudniamy 45 pracowników, dysponujemy własną flotą liczącą 15 samochodów, a siedziba firmy wraz z magazynem zajmuje powierzchnię ponad 2 500 m².

Nasze dotychczasowe sukcesy osiągnęliśmy dzięki naszym Klientom. Zaufanie, którym Klienci nas obdarzają stanowi motywację na przyszłość. Jest zobowiązaniem, które nas dopinguje do jeszcze lepszej pracy.

Paxer
Paxer

Jesteśmy wiarygodną i rzetelną firmą, której można zaufać.
Posiadamy Certyfikat „Rzetelna Firma”, który zaświadcza, że nie posiadamy żadnych niezapłaconych zobowiązań wpisanych do Krajowego Rejestru Długów.

Naszą misją jest profesjonalna obsługa Klienta.

Naszym głównym celem jest świadczenie usług na jak najwyższym poziomie oraz profesjonalna i partnerska współpraca z Klientami.

Istniejemy dla Klientów i to z Nimi i dla Ich zadowolenia chcemy budować przyszłość tworząc długotrwałe, partnerskie relacje.

Dążymy do tego, aby wszystkie aspekty naszej działalności cechowała uczciwość, rzetelność i solidność, a miarą sukcesu była pełna satysfakcja Klientów. Potrzeby i oczekiwania Klientów są dla nas najważniejsze, ponieważ wyznaczają kierunek rozwoju.

Stale podnosimy poziom usług, wdrażamy nowoczesne rozwiązania, które pomagają realizować nasze cele i zadania. Dokładamy wszelkich starań i ciągle zabiegamy o to, by zapewnić Odbiorcom profesjonalny i nowocześnie zorganizowany serwis na najwyższym poziomie. Wierzymy, że w ten sposób usatysfakcjonujemy najbardziej wymagających Partnerów.

Dzięki partnerskiej współpracy z najlepszymi producentami i importerami, oferujemy Klientom produkty najwyższej jakości oraz uzyskujemy konkurencyjne warunki zakupu i sprzedaży naszych produktów.