Praca

Szukasz pracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku?

Prześlij nam swoje CV.

Pamiętaj o zgodzie na przetwarzanie Twoich danych.

Sięgniemy do Twojego CV przy kolejnej rekrutacji.

Aktualne oferty pracy poniżej w ogłoszeniach.

paxer@paxer.pl
Praca

Ogłoszenia

Magazynier oraz Pomocnik magazyniera

P.H. Paxer obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

MAGAZYNIER

oraz

POMOCNIK MAGAZYNIERA

 Wymagania:

wykształcenie min. średnie

wysoka kultura osobista

komunikatywność

sumienność i dokładność

uczciwość

odpowiedzialność

schludność i poczucie estetyki

sprawność fizyczna

umiejętność pracy w zespole

uprawnienia do obsługi wózka widłowego (mile widziane)

Zakres obowiązków:

sumienne wykonywanie zleconych zadań

przygotowywanie towarów do wysyłki

bieżące monitorowanie zapasów magazynowych na wyznaczonych sekcjach

Oferujemy:

·        pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku założonej w 1991 roku

·        normowane godziny pracy, od poniedziałku do piątku.

·        stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

·        zarobki dostosowane do zaangażowania (premia pieniężna)

CV ze zdjęciem prosimy przesyłać na adres: paxer@paxer.pl  z dopiskiem „rekrutacja” oraz informacją o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych.